• Свеж
Acdelco Професионални 6S Калапи Радијатор Црево Одговара Субару Наследство

Acdelco Професионални 6S Калапи Радијатор Црево Одговара Субару Наследство

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Acdelco Professional, премиум Резервни Црева За Течноста за Ладење се составени од специјално помешани материјали кои помагаат да се спротивстави на електрохемиската деградација (ECD), водечка причина за откажување на цревото. Тие се специјално дизајнирани, фабрички обликувани црева во стилот НА ГМ ОЕ за да се вклопат денес помали, поцврсти моторни прегради. Ацделко Професионално Обликуваните Црева за Течноста за Ладење се оценети со температура од -40 степени Целзиусови до 275 степени Целзиусови (-40 Степени Целзиусови до 135 Степени Целзиусови) и се одобрени за морски апликации. Не користете за апликации за пренос на гориво или масло. Овие премиум резервни црева за течноста за ладење се произведени за да ги исполнат вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Црево За Течноста За Ладење На Радијаторот Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Армирана Гума.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мотор км - Радијатор Течноста За Ладење Црево Одговара изберете: 1998 - МЕРКУР ГРАНД МАРКИЗ, 1998-ФОРД КРАУН ВИКТОРИЈА

Цревото за ладење на радијаторот на моторот изгради репутација во автомобилската индустрија за квалит�

DEN 2.00

Дајко-Радијаторско Црево За Течноста за Ладење одговара изберете: 1996-ДОЏ ГРАНД КАРАВАН, 1996-КРАЈСЛЕР ТАУН И КАНТРИ

Dayco 71863Црево За Течноста За Ладење На РадијаторотОдговара 19962000 Крајслер, Доџ, Плимут 3.3, 3.8 Dayco 71863 Црево З�

DEN 1.00