• Свеж
Студиото Wynwood Mase and Glam Wall Art Canvas отпечатоци 'Faubourg Road Sign Signs White Velvet' Road Signs - злато, бело

Студиото Wynwood Mase and Glam Wall Art Canvas отпечатоци 'Faubourg Road Sign Signs White Velvet' Road Signs - злато, бело

DEN 1199.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Пистата Авенија Мода и глам wallидна уметност платно печати „Фаубург Роуд знак бел кадифе“ на патот - злато, бело, знак на патот Фабург, бел кадифе, е вешто изработено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Убавина и моден дизајн со тема на патни знаци за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност Рустикални кругови 5.0 платно уметност од Мишел Калкинс, црна мат, сребрена рамка

Тема : Апстракт Стил : Современа Производ Тип : Сребрена рамка, црна матка, акрилна трговска марка ликовн�

DEN 1.67

Трговска марка ликовна уметност „близу до работ“ платно уметност од Роберт Фаркас, бел мат, рамка од бреза

Уметник : Роберт Фаркасубјект : животни : современа трговска марка ликовна уметност „близу до работ“ пл

DEN 2.67