• Свеж
Заштитена марка ликовна уметност Креирај мандала Канвас уметност од Кети Г. Аренс

Заштитена марка ликовна уметност Креирај мандала Канвас уметност од Кети Г. Аренс

DEN 2601.60

Од стоката
Достапно е за нарачката

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Креирај мандала“ платно уметност од Кети Г. Аренс : Уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пистата Авенија Градови и Skylines wallидни уметности платно ги отпечатоци „Темпе акварел“ во градовите на САД - црно, бело

Акварел Темпе, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црна боја, о�

DEN 255.84

Трговска марка ликовна уметност Sisterеферсон Сестринството Канвас уметност од Кери Шмит, бел мат, дрвена рамка

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска мар

DEN 2601.60

Трговска марка ликовна уметност „одекнува во камен“ платно уметност од Филип Саинте-лауд, бел мат, рамка од бреза

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

DEN 1.67

Трговска марка ликовна уметност Курт Шафер „Виолетова конфлауер“ 18 18 платно испружено уметничко печатење

Оваа современа ликовна уметност од Курт Шафер 'Виолетова конфлоуер '18 "x 18 " Платно се протега додава доп�

DEN 2.00

Трговска марка ликовна уметност „ледено сино лак езеро“ платно уметност од Пјер Леклерк, бел мат, рамка за бреза

Уметник : Пјер Леклерскубјект : Пејсови на пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметност 'ледено си�

DEN 2601.60

Трговска марка ликовна уметност Вермонт фарми x платно уметност по боја пекарница црна мат, дрвена рамка

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

DEN 2601.60