• Свеж
Времето и Тру редовно се вклопуваат во рамен рамен рамен предниот дел, брои, пакувања

Времето и Тру редовно се вклопуваат во рамен рамен рамен предниот дел, брои, пакувања

DEN 224.32

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ова шик време и Tru Women's 4 "Милениум кратко брзо ќе стане ваша ставка за сите летни излети. Се одликува со два предни џебови и лесно влечење на телото со инсем од 4". Широката еластична лента за половината нуди и удобност и рационализиран изглед. Супер истегнување милениумска ткаенина ќе се движи со вас цел ден и ќе ве остави да изгледате јасни и полирани. Loveе сакате колку е лесно ова кратко да се носи; Може да биде без напор облечен нагоре или надолу во зависност од вашиот врв и чевли по избор. Разновидни бои и отпечатоци на располагање. Повлечете го стајлингот; 4 "Inseam. Супер истегнување Милениумска ткаенина. Мешавина од рајон најлон. Предни џебови. Страничен отвор на полите. Машината што се пее.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Финелиљубовни Комбинезони За Жени Шорцеви На Плажа За Жени Кревање Тежина Во Средината На Половината Цврсто Кафеава М

Женски Лажички Цврст Врат Без Ракави Секојдневни Кратки Комбинезони Ромпери Со Џебови Женски Лажички Ц

DEN 361.44

Нсендм Шорцеви За Жени Со Висок Струк Плус Меки Шорцеви Со Проток Со Висок Струк Со Џебови Шорцеви За Жени, Црни, XL

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Боите може да бидат малку различни в�

DEN 239.84