• Свеж
Тосми Женски Џемпери Лабава Еднобојна Дупка Џемпер Со Средна Должина Топол Стилl Зима Пуловер На Вратот На Екипажот Плетен Џемпер Со Долг Ракав Зимска Облека

Тосми Женски Џемпери Лабава Еднобојна Дупка Џемпер Со Средна Должина Топол Стилl Зима Пуловер На Вратот На Екипажот Плетен Џемпер

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 120см/47.24" Ракав : 77см/30.31" Должина : 69см/27.17" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 124см/48.82" Ракав : 78см/30.71" Должина : 70см/27.56" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 БИСТА : 128СМ/50.39" ракав : 79см/31.10" должина : 71см/27.95" големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 132см/51.97" ракав : 80см/31.50" должина : 72см/28.35" големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 136см/53.54" Ракав : 81см/31.89" Должина : 73см/28.74" лабава еднобојна дупка џемпер со средна должинаumn И Зима ЕВРОПСКИ И АМЕРИКАНСКИ ТОПОЛ СТИЛ Есенски и ЗИМСКИ тркалезен Пуловер СО долги ракави плетен џемпер карактеристики : Секојдневно направено подобро : слушаме клиент и добро - секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување И удобностдизајн : В ВРАТ, ВРАТОВРСКА НАПРЕД, РЕМЕН за шпагети, ОТВОРЕН ГРБ, Стил на а-линија, миди фустан. Ве прави елегантни и сјајни кога го носите.БЕЛЕШКА ЗА ПЕРЕЊЕ : се препорачува Рачно перење во ладна вода, машинско перење со кеса за перење. Не избелувајте ги вашите омилени потпетици или сандали за убав гламурозен и прекрасен изглед.Овој миди фустан може да се носи како алтернатива на палто,јакна или кошули во пролет, есенска сезона или дури и да се носи сам во лето.Лабава еднобојна дупка џемпер со средна должинаumn и зима Европски и Американски топол стил есенски и зимски кружен пуловер на вратот плетен џемпер со долги ракави : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 520gpackage големина : 40x35x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Натпревар : овој џемпер е да се спари со фармерки, здолништа, Хеланки, Кожени Панталони. Повод : овој џемпер е За Пролет, Fall, Зима, Забава, Датум, Секојдневно Носење, Работа, Дома. Падот Џемпери Врвови. џемпери за жени трендовски. женски џемпери. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Пуловер Женски Плус Големина Цврсто Копче Јака Со Качулка Неправилен Плетен Џемпер Зимска Ветроупорна Мода

Женски Пуловер Женски Плус Големина Јака Со Цврсто Копче Со Качулка Неправилен Плетен Џемпер Зимска Ве�

DEN 1.67

адвиикд Плус Сајз Џемпер Женски Џемпер Со Копчиња За Вратот Долг Ракав Преголеми Есенски Туники Џемпери

Девет Кардиган Жени Мода Долг Ракав Контраст Контраст Кардиган Жени Лесни Кардиган Џемпери Жени Мода Д�

DEN 710.72

Мубинео Жени Плетени Сет Печати В-Вратот Долги Ракави Копчиња Кардиган Џемпер + Широк Нога Панталони Пролет Fall Облека

Жените Паѓаат Панталони Облека Печати VВратот Долги Ракави Копчиња Плете Џемпер Кардиган Широк Нога Па�

DEN 271.84

Холојивер Жените Бохо Надвор Рамо Чиста Култура Блузи Бел Ракав Течни Преголеми Капчиња Руча Пуловер Џемпери С-ХЛ

Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вк

DEN 527.84

Хомчи Жени Секојдневен Забава Божиќ Печатење Круг Вратот Долг Ракав Џемпер Лабава Спортски Џемпер Пуловер

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см / 37.80" Должина : 62см / 24.41" Ракав : 58см / 22.83" Рамо : 44см /

DEN 2.33