• Свеж
Зимски палта шиусина заженски Моден Лабав Изопачен Јаже Шуплив Џемпер Со Долг Ракав За Жени Црвен

Зимски палта шиусина заженски Моден Лабав Изопачен Јаже Шуплив Џемпер Со Долг Ракав За Жени Црвен

DEN 518.56

Од стоката
Достапно е за нарачката

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S - US- - ГОЛЕМИНА : 4- - велика британија- - големина : 8- - еу- - големина : 34- - ракав : 49см/19.29"- - Биста : 102см/40.16"- - должина : 60СМ/23.62". Големина : М - - САД - - Големина : 6 - - ВЕЛИКА британија - - Големина : 10 - - ЕУ - - Големина : 36 - - Ракав : 50см/19.69 "- - Биста : 106см/41.73 "- - Должина : 61см/24.02". Големина : Л - - САД - - Големина : 8 - - ВЕЛИКА британија - - Големина : 12 - - ЕУ - - Големина : 38 - - Ракав : 51см/20.08 "- - Биста : 110см/43.31 "- - Должина : 62см/24.41". Големина : XL - -US - -Големина : 10 - -ВЕЛИКА британија - -Големина : 14 - -ЕУ - -Големина : 40 - -Ракав : 52cm/20.47" - -Биста : 114cm/44.88" - -Должина : 63cm/24.80" преголеми маици за жени маици за жени женски маици прилагодени маици v маици за вратот за жени дуксери дуксери за жени жените поштенски качулка поштенски качулка ЖЕНСКИ Блузи Плус големина блузи за жени Култури Врвови За Жени. Мода Лабава Изопачена Јаже Шупливи Долги Ракави V-Вратот Џемпер За Жени ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни тексас фармерки итн. 4.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт,Божиќ, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Акрилен Стил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Џемпер од 1 XWomen.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Хомчи Жени Секојдневен Забава Божиќ Печатење Круг Вратот Долг Ракав Џемпер Лабава Спортски Џемпер Пуловер

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см / 37.80" Должина : 62см / 24.41" Ракав : 58см / 22.83" Рамо : 44см /

DEN 2.33

адвиикд Плус Сајз Џемпер Женски Џемпер Со Копчиња За Вратот Долг Ракав Преголеми Есенски Туники Џемпери

Девет Кардиган Жени Мода Долг Ракав Контраст Контраст Кардиган Жени Лесни Кардиган Џемпери Жени Мода Д�

DEN 710.72

Женски Пуловер Женски Плус Големина Цврсто Копче Јака Со Качулка Неправилен Плетен Џемпер Зимска Ветроупорна Мода

Женски Пуловер Женски Плус Големина Јака Со Цврсто Копче Со Качулка Неправилен Плетен Џемпер Зимска Ве�

DEN 1.67