• Свеж
Полиестерски Дуксери За Тинејџерки Вратот На Екипажот Пуловер Со Долг Ракав Отпечатен Бел XL

Полиестерски Дуксери За Тинејџерки Вратот На Екипажот Пуловер Со Долг Ракав Отпечатен Бел XL

DEN 293.12

Од стоката
Достапно е за нарачката

Женски Зимски Секси Тркалезен Врат Врвови Со Долги Ракави Отпечатена Редовна Блузакарактеристики : 1. Изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Ново! 3.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Носењето на овој пуловер ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. 5.Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто време. Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дневно, Секојдневен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Целосен Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Топ Женски Зимски Секси Тркалезни Врвови Со Долги Ракави Отпечатена Обична Блуза. VKEKIEO Полиестер Дуксери За Тинејџерки Екипажот Вратот Долг Ракав Пуловер Печатени Бели XL. Дуксери За Мажи Жени Поштенски До Машки Графички Тинејџерски Девојки Жени Симпатична Машка Мода И Дуксери Тинејџерски Женски Црн Кул Краток Ракав Прилагодено Дизајн Свој Момчиња Појавување На Парови Трендовски Пуловер Со Дизајни Аниме Prepp. Преголема Улична Облека Двојка На Лесни Момчиња Бел Дизајнер Печатење Со Ѕвездени Букви Лабав Патент Тренингот Колеџ Големина На Екипажот На Екипажот На Вратот Исечена Мама Одговара На Ноќта На Вештерките Од Падот На Рамената Плус Патенти Под 10 Големи Цртани Филмови Џебови С10. 00. Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 46см/18.11" Рамо : 46см/18.11 "Должина : 60см/23.62" Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 47см/18.50" Рамо : 47см/18.50 "Должина : 61см/24.02" Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 48см/18.90" Рамо : 48см/18.90 "Должина : 62см/24.41" Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 49см/19.29" Рамо : 49см/19.29 "Должина : 63см/24.80" Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 50см/19.69" Рамо : 50см/19.69 "Должина : 64см/25.20".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ј2к Скелет Целосно Поштенски Дуксери Над Лицето Жени Мажи Кристал Череп Графички Принт Дуксер Готски Преголеми Јакни

Кристали Черепот Пеперутка Скелет Печати Долг Ракав Качулка Јакна Опис : Висококвалитетен материјал, м�

DEN 3.00

Жените Паѓаат Џемпери Дуксери Долг Патент Еднобојна Качулка Со Долги Ракави Со Џебови Дуксер Палто Црвена Големина 5XL

Ентузијастите за скијање можеа да најдат изолирана надворешна облека и загреани елеци за да останат то�

DEN 399.84

Беивеи Жени Традиционален Блискоисточен Кардиган Врвови Со Качулка Со Долги Ракави Дами Качулка Работна Наметка

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Фустан Во Цврста Боја, Секојдневна Наметка, Кардига�

DEN 338.88