• Свеж
Шарени Сочни Растенија Женски Две Бикини Во Собата Халтер Вратот Костим За Капење Секси Триаголник Костими За Капење

Шарени Сочни Растенија Женски Две Бикини Во Собата Халтер Вратот Костим За Капење Секси Триаголник Костими За Капење

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Имаме различни големини за избор : S, M, L, XL, 2 XL. овој производ е во големина На Евро, ве молиме изберете ја посоодветната големина според деталното мерење подолу за совршено вклопување. Дводелен врв за бикини халтернек, класичен и модерен стил, мека и пријателска за кожата ткаенина, еластична, удобна за носење, лесна за движење, шик дизајн, покажете ја вашата шармантна фигура. Врв за бикини со прилагодлива јака и ремени со врат и ремени за да одговараат на секој тип на тело. Секси гаќи со умерена покриеност, стилски и секси. Освежете го вашиот изглед покрај плажа со овој триаголник бикини сет. Совети : Лесна нега, рачно перење, машина за перење, не избелувајте или натопувајте долго време, температурата на растворот за перење не треба ДА надминува 45 °C. Секси бикини комплет Совршен За тропски одмори ,плажи, базени ,пливање, меден месец, крстарења. Тоа е одличен подарок за љубовник, пријател или себе си на разни свечени настани како Што Се Денот на Мајката, Божиќ, Денот на Вљубените. Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување, можете да се консултирате со нас навреме, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, за да имате пријатно шопинг искуство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Дуксер Со Качулка Почва Секојдневен Спортски Костум За Панталони Со Долги Ракави Костими За Капење Бикини Сет

Применливи Сцени : Плажа, Секојдневно, Секојдневно Носење, Дома, Забава, Клуб, Патување, Пешачење Сите на�

DEN 0.33

Ретро Полка Точка Халтер Висок Половината Бикини Во Собата Две Костим За Капење Костими За Капење Бикини Во Собата

Сите наши производи за облека одговараат На кинеската големина, ве молиме внимателно прочитајте ја таб�

DEN 319.84