• Свеж
Летен Бикини Комплет За Жени Со Еднобојна Сплит Вратоврска Чипка Костими За Капење Чипка Оглавник Триаголник Градници Костими За Капење Со Висок Струк Жолта Сизек

Летен Бикини Комплет За Жени Со Еднобојна Сплит Вратоврска Чипка Костими За Капење Чипка Оглавник Триаголник Градници Костими

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Лето плус големина еднобојна сплит вратоврска бикини за плажа. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 260гр. големина На Пакетот : 10х10х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : XL Биста : 84-84cm/33.07-33.07" Половината : 76-76cm/29.92-29.92" : 88-88cm/34.65-34.65"Големина : XXL Биста : 90-90cm/35.43-35.43" Половината : 82-82cm/32.28-32.28" : 94-94см/37.01-37.01"големина : хххл биста : 96-96см/37.80-37.80" половината : 88-88см/34.65-34.65" : 100-100СМ/39.37-39.37"големина : ххххл Биста : 102-102см/40.16-40.16" половината : 94-94см/37.01-37.01" : 106-106см/41.73-41.73"големина : биста : 108-108см/42.52-42.52" ПОЛОВИНАТА : 100-100см/39.37-39.37" : 112-112см/44.09-44.09" тренди2 парче Костим за КАПЕЊЕ ви нудиме разигран спектар на комбинација. Погоден За Лето. Висока Wasit Бикини Дното Костими За Капење Жени 2 Парче Костим За Пливање. Врв : Трендовски Оглавник Бикини Затворање На Врвот Вратоврска На Задниот Триаголник Бикини Костими За Капење Отстранливи Поместени Чаши За Жени. Ве Молиме Препознајте Бидете Свесни За Сите Неовластени Продавачи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Шарени Сочни Растенија Женски Две Бикини Во Собата Халтер Вратот Костим За Капење Секси Триаголник Костими За Капење

Имаме различни големини за избор : S, M, L, XL, 2 XL овој производ е во големина На Евро, ве молиме изберете ја п�

DEN 2.67

костим за капење wofedyo жени Женски Бикини Со Висок Струк Комплети Костим За Капење Со Висок Крој Два Костими за Капење два

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 271.84