• Свеж
Lee Riders женско поларно руно врвот

Lee Riders женско поларно руно врвот

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Lee Ridersенски поларно руно врвот. Во студените денови и студените ноќи, ќе сакате да поставите нешто што е пријатно и удобно. Направено со супер мека ткаенина за незаменлива удобност, ова Lee® Riders Polar Reece ќе ја загрее вашата гардероба кога ќе почне да се олади. Овој класичен врв ќе стане ваш за истражување на одличните на отворено, печење бел слез од огнот и гушкање дома. Малку е опремено низ градите и половината за ласкав изглед кој не е премногу голем или бучен. Оваа разноврсна кошула има карактеристики што вклучуваат : ширење јака, манжетни за враќање на грбот, заоблен полите, затворање на копчињата и странични џебови со фланел за да ги задржите рацете топли. Понудени во најразлични големини, нема да имате проблем да најдете совршено вклопување за оние најбрзи денови на паѓање и студените зимски ноќи. Носете го сами или слоевит над вашата омилена мета. Без оглед на тоа, ќе се чувствувате и ќе изгледате најдобро во овој врвен руно на Ли возачи. Класично вклопување. Малку вграден низ градите и половината. Ткаенина од руно. Фланел поставени странични џебови. Достапно во големини S-XXL. Машина за перење. Стил# SLMFW40.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.