• Свеж
Време и време на женското копче предниот кариран врв

Време и време на женското копче предниот кариран врв

DEN 431.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Уживајте во надворешноста во стил со ова копче за женски предни карирани врвот од време и TRU. Ocketебот на градите помага да ги задржите вашите омилени мали најважни работи кога сте во движење, додека опуштеното вклопување ви овозможува да останете кул и удобно, без разлика каде ќе ве однесе денот. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Предно карирано копче на копчето за жени : Предно затворање на копчето. Опуштено вклопување. Џеб на градите. Карирано печатење. Мека ткаенина. 100% рајон. Машински ладно со слични бои, нежен циклус, само белило на нехлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.