• Свеж
Графичка маица со кратки ракави со кратки ракави на Метел Барби

Графичка маица со кратки ракави со кратки ракави на Метел Барби

DEN 271.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Покажете ја својата loveубов кон модата со оваа стилска графичка маица со кратки ракави на Метел Барби. Совршено за секоја пригода и ќе биде совршен додаток на ротацијата на вашата гардероба. Опуштено вклопување во мека удобна измислица со дрес, вклучувајќи и графички дизајн печатење со детали за сјајот. 60% памук / 40% полиестер. Машина за перење. Опуштено вклопување. Лиценциран графички дизајн со сјајни детали.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.