• Свеж
Пријатели женски јуниори со кратки ракави графички мета

Пријатели женски јуниори со кратки ракави графички мета

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нема ништо како да се возвраќате и да се релаксирате со вашите пријатели! Забавни пријатели Графички мета го одржува вашиот обичен изглед кул и опуштено. Лабава вклопување и подолга должина, направете ја оваа удобна мета што сигурно ќе ја облечете. Материјал : 52% памук/48% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. fit : опуштена, малку преголема. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графички однапред; подолга должина. © Warner Media., Сите права се задржани. Пријатели Графички мета за јуниори.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.