• Свеж
Нема печатена маица со долги ракави на јуниорите

Нема печатена маица со долги ракави на јуниорите

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Обичен, кул стил е тука од без граници со оваа печатена мета со долги, удобни ракави. Оваа предна маица за џеб е одлична одење за студ за време на викендите дома или мали привлекувачи. Спарете го со омилените патики и сите сте поставени! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина на вратот со лажичка. Долги ракави. Џеб на градите. Контраст за печатење. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Долга ракав на јуниорите од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.