• Свеж
Дерек срцев јуниори на ракав, исмејувајте го вратот на вратот

Дерек срцев јуниори на ракав, исмејувајте го вратот на вратот

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ставете сладок спин на вашиот стил со врвот на ракавот на Дерек срце. Сметкајте ги парите за дизајн на вратот со сè, од тексас шорцеви до облеки на дното. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Mockneck; Стајлинг на пуловер. Кратки, ракави на ракави. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Пуфли за ракав, потсмев на врвот за јуниори од Дерек срце.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.