• Свеж
Заштита на кожата рагби® оз. Тегла Маст

Заштита на кожата рагби® оз. Тегла Маст

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Заштита на кожата рагби® 16 мл. Тегла Маст Цинк Оксид 20% Маст е за осип на пелена, го суши истекот и плачот на отровниот бршлен, отровниот даб и отровниот бршлен. Ја штити иритираната кожа поврзана со осип на пелена и помага во заштитата од влажност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

vel wifi контролер способен да контролира ДО 400L на една низа, но може да работи до 4.000 L кога е жичен паралелно, каде што

Викерман Wifi Ефекти (Мини) Контролер контролер за wifi на почетно ниво способен да "контролира" ДО 400 L на ед�

DEN 286.40

Ганфанкп Свечени Фустани За Жени Дозвола, Без Ракави V Вратот Повик Памук Лен Краток Резервоар Фустани, Големини S-XL

Забрзаниот превоз обично трае 37 дена.Сите големини се рачна мерка, ќе има околу 12 инчи грешки што е норма

DEN 2.67