• Свеж
Бригс И Стратон Водич, Висина - Најлон Црна

Бригс И Стратон Водич, Висина - Најлон Црна

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вистински мареј замена дел. Овој оем дел обезбедува правилно вклопување и перформанси за одржување на животниот век на Вашата Опрема мареј. Вистински Бригс & Стратон Најлон Висина Водич. Одговара на различни модели на Мареј. Вистински оем замена дел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Рачна Спирална Цевка, Силиконска Гума Носете Рачна Спирална Цевка Професионалец За Клиника За Стоматолог

Рачна Спирална Цевка, Силиконска Гума Носете Рачна Спирална Цевка Професионална За Клиника За Стоматол

DEN 3.33