• Свеж
Послужавник За Биро Лихтлаб, Складирање Документи, Кутија Со Алатки, А4, Сина А5040-8

Послужавник За Биро Лихтлаб, Складирање Документи, Кутија Со Алатки, А4, Сина А5040-8

DEN 623.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

[Големина] А4; [Функција] со наслов на изразување; [Карактеристики] Аглите се обработуваат за да бидат нежни на рацете; [Серија] АКВА Капки; [Димензии] Ширина 260мм х Длабочина 345мм х Висина 56мм. Ве молиме имајте предвид дека некои од моделите се направени исклучиво За Јапонскиот пазар, па оттука спецификациите и јазикот на интерфејсот се На Јапонски И не можат да се сменат на друг јазик. Исто така, напонот е усвоен За Јапонски стандард ~ 100 V. ## За нас. сакате.ип Ад (групна компанија На Јаху Јапонија), водечки прекуграничен е-трговец на сите Видови Јапонски производи. Ние ги снабдуваме сите производи од официјални дистрибутери или производители]. ## Информации За Испорака Во Странство. Бидејќи ова е производ за испорака во странство, може да потрае до 2~5 работни дена за да се испрати. Сепак, може да има мало одложување во зависност од локалниот статус на испорака и царинските процедури. ## Гаранција. Бидејќи овој производ е произведен За Јапонски пазар, гаранцијата не е поддржана во вашата земја. ## Напон. За електронска опрема, се препорачува да се користи трансформатор за секој случај. Тоа е затоа што електронската опрема За Јапонија е дизајнирана да се користи НА 100 V. (некои производи се глобално компатибилни.) [Големина] А4; [Функција] со наслов на изразување; [Карактеристики] Аглите се обработуваат за да бидат нежни на рацете; [Серија] АКВА Капки; [Димензии] Ширина 260мм х Длабочина 345мм х Висина 56мм ве Молиме имајте предвид дека некои од моделите се направени исклучиво За Јапонскиот пазар, па оттука и спецификациите и јазикот на интерфејсот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ганфанкп Свечени Фустани За Жени Дозвола, Без Ракави V Вратот Повик Памук Лен Краток Резервоар Фустани, Големини S-XL

Забрзаниот превоз обично трае 37 дена.Сите големини се рачна мерка, ќе има околу 12 инчи грешки што е норма

DEN 2.67

vel wifi контролер способен да контролира ДО 400L на една низа, но може да работи до 4.000 L кога е жичен паралелно, каде што

Викерман Wifi Ефекти (Мини) Контролер контролер за wifi на почетно ниво способен да "контролира" ДО 400 L на ед�

DEN 286.40

Женски Секси Жартиера Појас Висок Струк Мрежа Ремен За Суспендирање Долна Облека Ремен За Тело Подвезици За Нозе

Опис : Материјали : употребата на појасот за подвезици е изработена од врвни материјали и Гроздобер Мет�

DEN 0.33