• Свеж
Викерман 12 Бебе Сино Сјајот Купола Финалето. Овој долг финален украс додава длабочина и текстура на секој проект за украсување празници. Направено со пластика отпо

Викерман 12 Бебе Сино Сјајот Купола Финалето. Овој долг финален украс додава длабочина и текстура на секој проект за украсување

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Викерман 12" Бебе Сино Сјајот Купола Финалето. Овој долг финален украс додава длабочина и текстура на секој проект за украсување празници. Направено со пластика отпорна на кршење. Изработени Од Пластика Отпорна На Кршење. Се одликува со уникатна сјајна завршница што ќе одговара со разновиден декор. Доаѓа 3 по пакет. Се одликува со метална јамка за лесно и сигурно виси. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Јплзи Минијатурна Самовила Градина Камен Балон Куќа Мини Смола Куќа Самовила Куќа Микро Домашна Декорација За Деца

Опис Оваа серија предмети се извонредни уметнички дела, кои можат да бидат прикажани на вашата работна �

DEN 143.84

Железо Пријателски Половина Перика Там, Шарени мешавина на средно кафеава, јагода русокоса, и светлина обурн

ИД на производот : 34895465199дескрипција Пријателски Хв Там Половина Перика.Производот е направен од влакна

DEN 1.33