• Свеж
Mosiee Трајни Мелење Машина Флексибилни Заштитни Рамен Хармоника Охладители Корица-Алатка

Mosiee Трајни Мелење Машина Флексибилни Заштитни Рамен Хармоника Охладители Корица-Алатка

DEN 2064.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : сосема нов висококвалитетен изработен од висококвалитетен материјал, флексибилна заштита на машината за флексибилна заштита рамна хармоника за покривање на мевот.Тивка и издржлива, добра отпорност на преклопување, добри перформанси на истегнување, супер мека и лесна за употреба.Висока јачина, отпорен на масло, отпорен на прашина и водоотпорен.Текстурата е мазна, обработката е тешка, а барањата за процесот се високи.Флексибилна опрема за покривање на органи водич за железнички капак за прашина телескопски завртки за покривање на органи машински капак.Параметри на производот : Тип : цпу машина за покривање прашина крпа материјал : три-доказ крпа боја : Црна Ширина : 15мм должина на истегнување : 1,5 метри висина (Ширина) : 100мм, 110мм, 120мм, 125мм, 130мм, 135мм, 140мм, 150мм, 160мм, 165мм, 170мм, 185мм, 190мм, 200мм, 210мм, 220мм, 230мм, 240мм, 245мм, 250мм, 265мм, 270мм, 280мм 290мм, 300мм (опционално)пакет вклучен : 1 * цпу машина заштита прашина крпнот : 1.Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2.Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Издржлива Машина За Мелење Флексибилна Заштитна Рамна Хармоника Капак-Алатка. Материјали : Изработени од висококвалитетни материјали, робусни и издржливи, безбедни и удобни за употреба. Големина : одговара на соодветниот модел за да одговара на вашите потреби за работна алатка, проверете дали е големината што ви треба пред да ја купите. Функција : Ова е добар придружник што ви треба на вашите алатки, давајќи ви попогоден работен век, во случај да сте зафатени во затворени простории и на отворено. Гаранција за задоволство : вашето купување е целосно заштитено кога нарачувате денес. Ако не сте задоволни со нашите производи, контактирајте не во секое време, ние ќе ве вратиме во рок од 24 часа потрудете се да ги направите работите исправни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Секси Жартиера Појас Висок Струк Мрежа Ремен За Суспендирање Долна Облека Ремен За Тело Подвезици За Нозе

Опис : Материјали : употребата на појасот за подвезици е изработена од врвни материјали и Гроздобер Мет�

DEN 0.33

Букер Женски Комбинезон За Боди Без Ракави Летен Јога Тренинг Сиви Ромпери Со Неправилна Големина На Полите М

Женски Комбинезон Во Цврста Боја Без Ракави со Неправилна Линија на Полите Материјал : Полиестер, Спанд�

DEN 2.67

Папаба Миленичиња Чизми, Постави Куче Мачка Зимски Топол Дожд Чизми Заштитни Миленичиња Спортски Анти-Лизгачки Чевли

Ве молиме љубезно забележав дека Оваа ставка Ја продава Тексас Од пазарот На Џојбај.Спецификации : Овие

DEN 287.84