• Свеж
Stuple Повторете по мене, возбудливо мотивирање на ботаничко и цветно сликарство, црна плови, врамена уметничка печатена wallидна уметност

Stuple Повторете по мене, возбудливо мотивирање на ботаничко и цветно сликарство, црна плови, врамена уметничка печатена wallидна

DEN 671.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : засади, лисја, цветни, мотивациони, инспиративни, повторуваат по мене, јас сум доволно, ова чувство нема да трае вечно, утре сонцето Ќе се крене и ќе се обидеме повторно, ова е само за една сезона, вие го правите најдоброто што можете со она што ви е дадено, јас сум убава, нема да истакнам за работите што не можам да ги контролирам. Дизајн од Ким Ален.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Sumbell Industries Деликатна бања со капка завеса за цвеќиња цветни цвеќиња бело врамен уметнички печатен wallид уметност, дизајн

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 319.84

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Еднорог портрет бело фантазиско сликарство на животни од платно wallидна уметност од Зивеи Ли

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 607.84

Sulpell Industries Self самопортрет Хенри Русо Класично сликарство галерија за сликање завиткано платно печатено wallид уметност,

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 2601.60

Слупел лаванда и папрат билки букет ботаничко и цветно сликарство црно лебдеј врамен уметнички печатен wallид уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 255.52