• Свеж
Tuphell Industries Современа флуидна пастела форми мека зелена акцент галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од Керол Робинсон

Tuphell Industries Современа флуидна пастела форми мека зелена акцент галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна

DEN 719.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 17 x 1,5 x 17 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : модерната уметност; Сликарство; Апстракт. Дизајн од Керол Робинсон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Старомоден маж, старомоден маж, жена, марина галерија за сликање, завиткана од платно, печатена wallидна уметност, дизајн со

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 14400.00

Sumbell Industries Деликатна бања со капка завеса за цвеќиња цветни цвеќиња бело врамен уметнички печатен wallид уметност, дизајн

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 319.84