• Свеж
Сончеви сончовери на декор, класично сликарско платно, wallидна уметност од Винсент ван Гог

Сончеви сончовери на декор, класично сликарско платно, wallидна уметност од Винсент ван Гог

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : Предмети мери 30 x 1,5 x 40 инчи. Подготвени да висат - префабрикувани да бидат обесени со кој било нокти, завртка или друг основен хардвер што виси wallид. Апликација - Совршен декор додаток на кој било wallид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар и сл. Квалитет - Конструиран со 1,50 "дебели шипки за носилки за профил за квалитет на галерија. Висок квалитет на печатење На платно, беспрекорно испружено и затегнато до трајни рамки отпорни на смалување . Дизајн од Винсент ван Гог.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Колекцијата за украси на домашни украси розови цвеќиња на сино импресионистичко сликарство платно wallидна уметност

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 583.84

Stuple industries бела хиранганеа цветни букети вазни мртви животни сликарство бело врамен уметнички wallид уметност, дизајн

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 3.00

Tuphell Industries Современа флуидна пастела форми мека зелена акцент галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 719.84

Слупел Вудленд Езеро Роки Шор пејзаж сликарство златен пловиј врамен уметнички печатен wallид уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 2015.20