• Свеж
Новограц 15 Х, 5 В Мулти Обоена Керамичка Вазна, Сет од 3

Новограц 15 Х, 5 В Мулти Обоена Керамичка Вазна, Сет од 3

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Новограц 15"H, 5"W Повеќебојна Керамичка Вазна, Комплет од 3 е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Одлично за секоја маса или површина во бохо или еклектичен инспириран дом. Дизајниран со филц или гумени затворачи во основата кои спречуваат гребење мебел и врвови на масата, како и лизгање наоколу. Оваа ставка бродови во 1 картон. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Оваа повеќебојна вазна доаѓа како комплет од 3. Гроздобер стил. Вазните имаат 1,30 инчи, 1,30 инчи и 1,30 во отворите на устата. Внесете го вашиот дом со романтична носталгија и безвременска благодат, каде раскошните и антички детали ја покажуваат вашата личност и создаваат светилиште на шарм и топлина во домот. Оваа ставка е изработена од цврст чист керамички материјал за издржлива конструкција. Оваа ставка се одликува со повеќебоен финиш со мазен и потресен акцент. Овој шарен комплет за керамички вазни доаѓа во 3-парче изненадување со заострен профил за да одговара на дизајнот инспириран од гроздобер стил. Секоја вазна е со димензии 4,75 Л х 4,75 В х 14,65 Ч инчи и тежи 9,5 килограми. Овие цилиндар тркалезна форма вазна со мазна цврста шема. Избришете ја со сува крпа. Овој комплет за керамички вазни е обликуван и обликуван од керамички материјали за да формира гроздобер дизајн. Гроздобер стил. Новограц 15"Ч, 5" W Повеќебојна Керамичка Вазна, Комплет од 3 прави совршен додаток на секој дом.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.