• Свеж
Ekena Millwork 1 8 W 35 H TRUE FIT PVC Три табли распоредени од табла-n-batten ролетни, мирна сина боја

Ekena Millwork 1 8 W 35 H TRUE FIT PVC Три табли распоредени од табла-n-batten ролетни, мирна сина боја

DEN 4941.76

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашите композитни ролетни EPVC се дизајнирани за дополнителна издржливост и се држат до природните елементи. Тие се совршени за топли и влажни локации, како и за ладни и суви области. Композитните ролетни нудат елегантен изглед и мазна завршница. Тие се достапни во стандардни и опции за прилагодено дизајнирање, со неограничени карактеристики за прилагодување. Боите на дизајнерите нудат широк избор за да одговараат на надворешноста на секој дом. Изберете ги нашите тешки, долготрајни композитни ролетни за да додадете доживотна вредност во вашиот дом. Димензии : 17 1/8 "W x 35" H (секој бленда). Дизајнирано и собрано на вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ekena Millwork 1 2 W 36 H Rustic Three Thoard се приклучи на таблата-н-н-катран песок од песочни песочни песоци со крај, подготвен

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 0.33

Ekena Millwork 1 2 W 64 H Americraft Три надворешни работи на табла Реал Вуд се придружи на одборот-н-брани ролетни со елипсовиден

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 4889.12

Ekena Millwork 1 2 W 72 H Americraft Три надворешни работи на табла Реал Вуд се придружи на одборот-н-batten ролетни, без starвездени

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво...

DEN 4118.24

Екена Милхаурд 15 W 64 H TIMBERTHANE RIVERTHWOOD ДВЕ еднакви рамни панели W четвртина тркалезни врвни фауни од дрво ролетни,

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво Во споредба со вистинското дрв

DEN 1.33