• Свеж
Ekena Millwork 1 8 W 54 H TIMBERTHANE FAU RUSTIC THE TRAIN BOARDION ADEN BOARD-N-BATTEN FAU Wood Sulters W End Batten, Rough Cedar

Ekena Millwork 1 8 W 54 H TIMBERTHANE FAU RUSTIC THE TRAIN BOARDION ADEN BOARD-N-BATTEN FAU Wood Sulters W End Batten, Rough

DEN 2495.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите ролетни од дрво. Во споредба со вистинското дрво, тие се многу полесни за инсталација без проблеми. Не подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење или искривување, цело време, давајќи идентичен изглед на вистинско дрво. Со неверојатен избор на големини и стилови за избор, сигурно ќе најдете оној што одговара на стилот на вашиот дом. Повеќекратни висини и ширини достапни во популарни стилови. Реален изглед на дрво со автентично дрво жито. Силна и издржлива површина што нема лесно да се гребе или заби. Непропустливи на природните елементи. Водоотпорен, без мувла или мувла. Доаѓа фабрички применски и е подготвен за дамка или боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ekena Millwork 1 2 W 72 H Americraft Три надворешни работи на табла Реал Вуд се придружи на одборот-н-batten ролетни, без starвездени

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 4118.24

Ekena Millwork 12 W 55 H Lifetime vinyl, стандардни две еднакви панели, подигнати ролетни на панели, W завртки за инсталација

Облечете ги вашите прозорци со нашите високо квалитетни животни надворешни винилни ролетни Популарнио

DEN 839.20