• Свеж
Рифорла Женски Панталони Женски плисирани Шифон панталони со големи димензии еластична половина секојдневни панталони здолниште за панталони Женски Секојдневни

Рифорла Женски Панталони Женски плисирани Шифон панталони со големи димензии еластична половина секојдневни панталони здолниште

DEN 223.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Женски плисирани шифон панталони голема големина еластична половината обични панталони панталони здолниште. Материјал : Шифон. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 0г. големина На Пакетот : 25х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : М Половината : 65-94см/25,59-37,01" Должина : 85см/33,46"Големина : Л Половината : 69-98см/27,17-38,58" Должина : 86см/33,86"Големина : XL Половината : 73-102см/28,74-40,16" Должина : 87см/34,25"Големина : XXL Половината : 78-107см/30.71-42.13" должина : 88см/34.65"големина : хххл Половината : 82-111см/32.28-4.33" должина : 89см/35.04" внимание : ТИЕ ТРЧААТ Малку Мали во waist.So ако имате колкови, тогаш можеби ќе сакате да се искачите по големина.Овие шарени панталони се пријателски за ниска девојка.Ви требаат овие пум пум панталони во вашиот живот,девојки. ПЕРЕЊЕ и НЕГА женските обични памучни ленени панталони може да се мијат рачно или машински, обесени или сушени. Лесно за миење и нега, секојдневно дома. Разновидни Панталони Секој Ден : Удобни панталони со висок струк што можете лесно да ги облечете нагоре или надолу. Овие лесни еластични лежерни панталони со удобен џеб со пристојна големина дишат убаво и се носат во текот на целата година, но најжешките денови. Тие изгледаат одлично завиткани надолу или нагоре во глуждот. ДИЗАЈН И ИЗРАБОТКА висока линија на половината, дизајн на еластична лента. Висока еластичност и добра пропустливост на воздухот. Џебовите од двете страни се доволно длабоки за складирање мобилни телефони, клучеви и картички за лесен пристап. Прецизното шиење и кроење ги прават панталоните полни со текстура. Нега На Облека-Миење Раце. Измијте одделно или со слични бои во ладна вода. Лабавото вклопување ги прави навистина удобни за користење како панталони со висок струк. панталони за жени. женски панталони.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.