• Свеж
Агли Компанија Машина Перат Затворен Круг Преодна Карамела Кафеава Област Килими, 5 ' Круг

Агли Компанија Машина Перат Затворен Круг Преодна Карамела Кафеава Област Килими, 5 ' Круг

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Агли Компанија Машина Перат Затворен Круг Преодна Карамела Кафеава Површина Килими, 5 ' Круг. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сребрени фармерки копродукции за мажи Грејсон лесно се вклопуваат со фармерки со права нозе, големини на половината 28-44

Прави фармерки со нозе со средно индиго миење сребрени фармерки копродукции за машки гринсон лесно вкл�

DEN 718.40