• Свеж
Петмате Основни Тава За Отпадоци Големи

Петмате Основни Тава За Отпадоци Големи

DEN 1055.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Отворената Тава За Отпадоци Со Домашно Милениче им дава простор на мачките да го истресат ѓубрето внатре, одржувајќи ги подовите без неред. Широката основа на тавата го задржува ѓубрето содржано и обезбедува удобен пристап за широк спектар на мачки. За разлика од покриените тави за мачки, оваа тава за отпадоци е пространа од сите страни, што им овозможува на мачките удобно да се движат наоколу. Тавата за удобност е обложена од сите страни за лесно кревање и е дизајнирана да додаде стабилност и цврстина при полнење со тешко легло. Отворената Тава За Отпадоци За Домашни Миленици е достапна во четири големини за да се приспособат на широк спектар на раси на мачки, а исто така се продава во две пакувања за да се задоволат потребите на домаќинствата со повеќе мачки. Оваа еколошка тава за отпадоци е направена со издржлива, предконзумерска пластика, достапна во две бои : Сина Меса и Сива глувче. Новиот дизајн додава сила и подобрување на ракувањето кога е натоварен со ѓубре. Мазни Рабови Страничен зафат за лесно ракување. Четири Големини : Мали, Средни, Големи, Џамбо. Избрани бои : Сина, Сива.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.