• Свеж
Рамка Сребро Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика

Рамка Сребро Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Рачно изработена Рамка За Слики Од Дрво Од Калај За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, Документи, Детски Цртежи, Дипломи, Сертификати И Многу Повеќе Со Димензии Од 21х14 Инчи Вкупните Димензии На Рамката Се Со Големина од 24, 5х17, 5 Инчи Ширина На Обликување На Рамката : 1,75 Инчи Длабочина На Зајакот На Рамката : 0,375 Инчи Нашите Рамки Доаѓаат Во Комплет Со Акрилен Фронт Отпорен НА УВ, Подлога Од Пена Без Киселина, и виси Хардвер. Ѕид Виси Хардвер Вклучени За Лесна Инсталација. Рамката може да се прикаже вертикално или хоризонтално.? Гордо Направено По Нарачка во САД! Направени за прикажување постери, уметнички отпечатоци и фотографии со димензии 21х14 Инчи. Дрвена рамка, направена од премиер бор или популарна. Доказ за кршење и ув заштитено акрилно застаклување. Киселина слободен пена јадро поддржувач одбор & ѕид закачалка комплет. Гордо направени во САД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Заштитен знак Ликовна Уметност Опкружете Се Со Убавина Платнена Уметност Од Кери Шмит, Црна Мат, Сребрена Рамка

Подготвена за презентација во рамка достапна Во различни големини Ликовна Уметност "Опкружете се Со Уб�

DEN 3.00

Трговска марка ликовна уметност шеесет и четири четвртини платно уметност од Мишел Калкинс, црна мат, црна рамка

Ова подготвено уметничко дело на подготвено, издвојувано уметничко дело има шарени квартални кругови...

DEN 2.00