• Свеж
Плутон Мисти Белведере Луксуз Фрли Перница Во Кафеави И Црни Тонови

Плутон Мисти Белведере Луксуз Фрли Перница Во Кафеави И Црни Тонови

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Подобрете го вашиот домашен декор со додавање на допир на елеганција со овој дизајнер мисти белведере луксуз фрли перница во кафеави и црни тонови . Ткаенината на оваа трендовска перница е мешавина од Вискоза и Полиестер. * Бои : Црна, Кафеава *Ткаенина Потекло : Белгија. Перниците Се Рачно Изработени *Двострана перница *Невидливо куќиште за патент за скроен изглед *Сите шевови се презаклучени и зашиени за професионална завршница *поставувањето На Моделот може малку да варира *мерењата На Перницата се спојуваат одвнатре *перниците вклучуваат *Изработени* Хипоалергично Надолу Алтернативно Вметнување Полифил *препорачано Суво Чистење *Содржина На Ткаенина : 75% Вискоза 25% Полиестер *Запаливост : Тест за цигари Луксузен И рачно изработен, Компатибилен со многу стилови на дизајн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност самрак пастел II платно уметност од Филип Хугонард, црна мат, дрвена рамка

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

DEN 415.84

Лау де тоалет Од Карвен За Жени-Комплет За Подароци 3.33 Оз ЕДТ Спреј, 3.33 Мл Лесен Крем За Тело, 3.33 Мл Лесен Гел За Бања

Лансиран од дизајнерската куќа На Кристијан Диор во 1988 година Овој машки мирис има мешавина од сицилија

DEN 479.68

Дебеломер Покрива Врежана Предна И Задна Молња Црвена завршница сребрена ч Одговара изберете: 1999 - ФОРД Ф СВТ МОЛЊА, ФОРД

Комплет Од 4 Mgp Дебеломер Опфаќа 10021sltgrd, Врежан Преден И Заден : Молња, Црвена Завршна Облога Во Прав, Среб�

DEN 8911.68