• Свеж
Дигитален хронографски часовник Магнолија

Дигитален хронографски часовник Магнолија

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Изведбата и стилот се смело заробени во овој часовник Skechers Magnolia, во кој има сребрена кутија и мазна силиконска лента. Позитивниот дигитален дисплеј се одликува со стоперка за хронограф, формат на време од 12-24 часа, ден/датум, дневен аларм и задно осветлување. Skechers Magnolia Digital Chronograph Watch.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.