• Свеж
Аливија Форд Plusенски плус големина на влечење на квадратни џебни фармерки фармерки

Аливија Форд Plusенски плус големина на влечење на квадратни џебни фармерки фармерки

DEN 400.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

На тренд и удобно, овие фармерки за влечење од Аливија Форд нудат вистинска количина на пламен и совршена комбинација на удобност-средба-мода. Изработени во истегнување ткаенина, овие тексас влечење со парчиња пар на полите со вашите омилени маички и врвови за секојдневен изглед кој е секојдневен и стилски. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Тенок, одблесок на ногата. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 30 ”inseam. Затворање : Стил на влечење. Ocketsебови : 2 џебови на грбот. Карактеристики : Слит полите. Plusенски плус фармерки со одблесоци од Аливија Форд.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Острилка За Џебни Ножеви, Пренослив Мини Острилка За Ножеви Мултифункционален Дизајн Со Двојна Флејта За Ножици Црвено

Острилка За Џебни Ножеви, Пренослив Мини Острилка За Ножеви Мултифункционален Дизајн Со Двојна Флејта �

DEN 1.00

Инктастична Поларна Мечка Мојот Папи Ме Сака Во Дедо Мраз Шапка Со Снегулки Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Маица

Одбележете го првиот Божиќ на вашиот Внук или внука со нашата симпатична Поларна Мечка Мојот Папи Ме Са�

DEN 2.00