• Свеж
Оригинален Гурмански, CFPOG22, Црна Тостер Печка, 1, Црна

Оригинален Гурмански, CFPOG22, Црна Тостер Печка, 1, Црна

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тостер печка пече,тост и пржени. Дизајн карактеристики калено стакло врата, моќ светлина, готови ѕвонче, тајмер, две-долг 3' кабел и нерѓосувачки челик домување. Решетката се прилагодува на три позиции за вашата желба за готвење. Печката за тостер вклучува отстранлив сад за трошки.Оригинална Гурманска Црна Печка за Тостер, црна Стаклена врата ја одржува храната јасно видлива за да спречи горење. Широкиот температурен опсег ви овозможува да наздравите, печете или пржете храна. 60-минутниот тајмер ви помага лесно да го следите времето за готвење. Послужавник за трошки доловува паднати парчиња за лесно чистење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност Пладост Канвас уметност од Мајкл Бланшет Фотографија Бела мат, црна рамка

Ова подготвено за виси, измешано уметничко дело има шарени есенски дрвја и облачно сино небо што се рефл

DEN 719.84

Женски Секач & Бак Кардиналот Logзона Кардинали Враќање Логото Ковач Тонски Лента Водат Полу-Патент Пуловер Врвот

Овој стилски Ковач Тонски Лента Се Протега ПолуПатент Пуловер Врвот Од Машина & Бак Ќе ве стопли и удобн�

DEN 1599.84

Sumbell Industries Мешани парчиња овошје од цитрус Обично лето кујната графичка уметничка галерија завиткана платно печатена

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 0.67