• Свеж
ЕВ од Елен Деџенерис Але опуштени графити потресени Jeanан

ЕВ од Елен Деџенерис Але опуштени графити потресени Jeanан

DEN 260.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Уживајте во без напор стил и врвна удобност со овие опуштени графити потресени фармерки од EV1. Направено од мека памучна ткаенина со вистинска количина на истегнување, ќе се чувствувате како дома во овие фармерки без разлика дали сте надвор и околу или легнувате наоколу. Дизајн на графити потресен дизајн дава совршен, живеел изглед, додека класичниот стил на 5 џеб помага да ги задржите вашите омилени додатоци безбедни кога сте во движење. Фармерките се завршени со опуштено вклопување за без напор и додадоа удобност. Алекс опуштени графити потресени Jeanан : Преден пораст : 10 1/2 ". Задна пораст : 15 1/2". ИНСЕАМ : 29 ". Затворање на патент и копче за летање. Три предни џебови. Две џебови на задните. Студено со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно ниско железо доколку е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Главни мрежи на отворено 7,5 метри сиви правоаголни надворешни пазари на внатрешен двор со функција за склекови

Уживајте во летните денови надвор со пријателите и семејството на вашата палуба или внатрешен двор со г

DEN 863.84

Инктастична Симпатична Мрзливост Ја Сакам Мојата Џиџи И Зелени Лисја Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

Вашето малечко ќе сака да виси наоколу во Овие Слатки Мрзливи Ги Сакам Моите Џиџи Со Зелени Лисја Ползав

DEN 255.84