• Свеж
Колиша Жени Лабави Комбинезони Прерамки За Плажа Секојдневни Комбинезони Ромпери Широки Широки Панталони За Нозе Зандани Панталони За Играње Темносина Л

Колиша Жени Лабави Комбинезони Прерамки За Плажа Секојдневни Комбинезони Ромпери Широки Широки Панталони За Нозе Зандани Панталони

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Комбинезони Широки Ромпери, Женски Секојдневен Комбинезон За Лигавчиња, Женски Лабави Панталони За Панталони Тип : Цврст Колордизајн : Копчиња Боја : Розова, Сиво Зелена, Жолта, Зелена, Темносина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% спандекс Должина : Целосна Должина На Половината : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Шопингкарактеристики : 1. Стил : еднобојно лабаво вклопување лесно за движење бесплатно покривање на повеќето облици на телото2. Дизајн : Копчиња за вратот со Лажичка два предни џебови прилагодлив ремен за јазол за вратоврска3. Сезона : лесен мек материјал што дише без ракави за да не се види преку чувството на кул во жешкото лето4. Облека : Едноставен, но стилски дизајн широки панталони лесен пар со кошули блузи џемпери и сите палта кардиган5. Прилика : Основните широки џемпери за нозе го покриваат стомакот бутот масното одело за работа училиште секојдневен живот Шопинг партија Плажа Пакет Содржина : 1 х Женски Комбинезони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Лабави Панталони Со Лигавчиња, Дами Широки Комбинезони За Нозе, Женски Комбинезони Широки Ромпери. Материјал -95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Обични Панталони Со Комбинезони За Лигавчиња, Прилагодливи Комбинезони Со Ремени, Копчиња За Жени, Широка Нога, Целосна Должина и Функционални Џебови, Комбинезон За Лигавчиња. Повод-Секојдневен, Уличен, Шопинг, Викенд, Забава, Собир, Училиште, Работа, Патување, Секојдневно Носење Итн. Мерење-Ве Молиме Внимателно Погледнете Ја Нашата Детална Табела Со Големини Пред Да Купите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност Вермонт лето x платно уметност по боја пекарница црна мат, дрвена рамка

Подготвени за обесени презентации што се прикажани во различни големини Трговска марка ликовна уметно�

DEN 1530.08