• Свеж
Момци термички сет

Момци термички сет

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Децата ќе останат топли и тостични во овој плод на разбојната момчиња за термички долна облека. Направено со 80% полиестер/20% памук, овозможувајќи најдобра удобност при додавање на основи на плакарот на вашиот мал човек. Овој сет овозможува да се задржи влагата подалеку од кожата да ги одржува децата суви и удобни цела сезона. Достапно во разновидни бои. Овошје на мекиот вафл за меки вафли на мекиот вафл : текстура на вафли. Ребрести манжетни. 80% полиестер/20% памук. Асортиман на бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.