• Свеж
Нема граници на жени со ниска starвезда

Нема граници на жени со ниска starвезда

DEN 591.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Толку кул и удобно! Овој свеж пар обични патики е совршен пар за додавање во вашата колекција. Овие патики на жените од без граници, во силуета со низок врв, имаат амортизирана мемориска пена и дизајн на чипка за прилагодливо, удобно вклопување. Спарете ги овие нови клоци со забавен врвен пуловер и фармерки за лежерен изглед-сите сте поставени! Исклучиво на. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Термопластична гумена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на чипка. Карактеристики : тркалезна пети; Подготвена јака; Удобна меморија од пена. Покани со ниски врвни патики на жените од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.