• Свеж
Рејбестос Елемент Кочница Црево, БХ384312

Рејбестос Елемент Кочница Црево, БХ384312

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Raybestos® Element3 ® Цревата за Сопирачките се изградени за максимален работен век. Ние нудиме комплетна линија на производи за автомобилско црево со врвен квалитет кои ги исполнуваат Федералните Стандарди за да обезбедат одлични перформанси и безбедност, подолг век на траење на цревото, исклучителна издржливост и полесна инсталација од другите резервни црева. Рејбестос Елемент3 Цревото За Сопирачките Работи идентично со стандардите што ги бараат производителите на ОЕ. Изграден за максимален работен век и лесна инсталација. Обезбедува оптимални перформанси и безбедност. Ги вклучува сите карактеристики што се наоѓаат во цревата за СОПИРАЧКИТЕ НА ОЕ, вклучувајќи загради, громови, обликувани пластични штитници и жичани клипови. Премиум легури тривалентни фитинзи обложени со цинк обезбедуваат одлична хидраулична заптивка и максимална заштита од корозија. Фитинзите со двојно стегање обезбедуваат подолг век на траење на цревото и исклучителна издржливост.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Рејбестос Бх Професионално Одделение Хидраулични Кочница Црево Одговара изберете: 1967, ШЕВРОЛЕТ КАМАРО

Raybestos Сопирачки Хидраулично Црево За Сопирање P / N : BH36525 Врши според идентични стандарди за оние што Ги б�

DEN 8286.08