• Свеж
Рејбестос Елемент Тркало Цилиндри

Рејбестос Елемент Тркало Цилиндри

DEN 1151.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Рејбестос Елемент3 Цилиндрите на Тркалата се премиум решение во резервната индустрија. Кратенките никогаш не се земаат при производство на нашите цилиндри на тркалата. На пример, каде што некои конкуренти сечат агли користејќи меки чизми со цилиндри на тркала, нашите чизми одговараат на ое форма, вклопување и функција. Соодветните спецификации на ОЕ обезбедуваат перформанси што се конзистентни, безбедни и сигурни. Рејбестос Елемент3 Цилиндри На Тркалата секој цилиндар на тркалата е изграден за долг работен век и се одликува со најквалитетни компоненти . Секој детал се совпаѓа со спецификациите НА ОЕ, од материјалите до дизајните специфични за возилото . Рејбестос Елемент3 Цилиндрите на Тркалата даваат врвни перформанси и безбедност . 100% притисок тестиран и во тестови за топла и ладна средина, обезбедувајќи перформанси без истекување. Одговара Изберете : 1969-1970 БУИК ЕЛЕКТРА 1969-1970 БУИК ЛЕСАБРЕ 1969-1970 БУИК РИВИЕРА 1969-1970 БУИК ДИВИ МАЧКА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Рејбестос Мц Професионална Одделение Кочница Мајстор Цилиндар Одговара изберете: 2005-ХОНДА ОДИСЕЈА, 2007-АКУРА МДХ

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот резервен пазар како водечки производител на делови за соп

DEN 1846.72

Рејбестос Бх Професионално Одделение Хидраулични Кочница Црево Одговара изберете: 1967, ШЕВРОЛЕТ КАМАРО

Raybestos Сопирачки Хидраулично Црево За Сопирање P / N : BH36525 Врши според идентични стандарди за оние што Ги б�

DEN 8286.08

Raybestos WC Професионална Одделение Тапан Сопирачка Тркала Цилиндар Одговара изберете: 2002 - СУЗУКИ АЕРИО, 1992-ГЕО МЕТРО

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот резервен пазар како водечки производител на делови за соп

DEN 1.33

Raybestos Pgd Професионална Одделение Полу-Метални Диск Сопирачка Рампа Сет Одговара изберете: 1993-TOYOTA T100, 1989-TOYOTA

Raybestos Element3é Влошки За Сопирачките се врв на автомобилските влошки за сопирачките Со Подобрена Хибридна

DEN 456.00