• Свеж
Goodyear Класичен завиткан индустриски V-појас, 71 Надвор од обемот

Goodyear Класичен завиткан индустриски V-појас, 71 Надвор од обемот

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Goodyear Belts разви класични завиткани V-појаси кои нудат врвни перформанси, обезбедувајќи долг животен век. Вратете ја ефикасноста на системот за погон на ременот со инсталирање на нов појас Goodyear. Покривање отпорен на триење на долг живот; Статичко и отпорно нафта. Висока затегнати жици на затегнување дизајнирани за минимално распаѓање на напнатоста и ниско одржување. Гума за компресија на SBR.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.