• Свеж
Должина на серпентина Goodyear, должина од 6-реда 45,5

Должина на серпентина Goodyear, должина од 6-реда 45,5

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Goodyear Belts има развиено повеќе V-појаси кои ги исполнуваат или ги надминуваат барањата на OE, обезбедувајќи долг живот на ременот и тивко работење. Вратете ја ефикасноста на системот за погон на ременот со инсталирање на нов појас Goodyear. Ги исполнува или ги надминува спецификациите на OEM. Долготрајно гумено соединение на EPDM. Формулација на комерцијална гума за тивко работење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.