• Свеж
Уникатни поговори полиестерски перници за тело меки со патент бел 20 x54

Уникатни поговори полиестерски перници за тело меки со патент бел 20 x54

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашите перници за тело се изработени од 110 GSM 100% полиестерска микрофибер ткаенина, украсена со 3 тесни линии на вез за класичен стил. Овие едноставни и меки капаци на перници можат да ги покриваат и зачуваат перниците да бидат валкани и исто така можат да ја декорираат вашата спална соба. Затворањето на патентот усвојува слична боја со ткаенина, обезбедувајќи непроменет изглед и добро чувство. Зиперските перници ги штитат перниците да не бидат валкани. Лесен за инсталирање и замена. Достапна големина : 20 "x48 "/ 51x122cm; 20 "x54 "/ 51x140cm. Комбинацијата на софистициран дизајн и мекост ви овозможува удобно да спиете. Тесните зашиени шевови и крцкањето додаваат издржливост и чувство на рафинирање, што може да избегне кинење во секојдневна употреба. Перниците се меки и мазни и во боја и многу лесни за одржување. Машински мие во ладна вода, валјак суво ниско, не бели. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од сликите. Единствени договори полиестерски перници за тело меки со патент бел 20 "x54" вклучуваат : 1 x перница за тело (само случаи, не содржи перница.). Содржина на ткаенина : 100% полиестерски микрофибер. Земја на потекло : Увезен. Украсени со 3 тесни линии на вез за класичен стил. Затворањето на патентите усвојуваат слична боја со ткаенина, обезбедувајќи непроменет изглед и добро чувство. Мека и мазна и боја, и се многу лесни за одржување. Машината што се мие со слични бои, нежен циклус, не се бели, валјак суво ниско, топло железо по потреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Главни теми традиционална, современа нишка броење розова мешавина од памук, сетови на полиестерски листови, крал

Уживајте во мирна ноќ на спиење со сетот за броење на листови со леб 300 Овој сет на листови со памук нуди �

DEN 2.00

Единствени поволни цени Цврст принт Минимализам што може да се перат перници, перница за тело, кафеава, 2 парчиња

Случаи за уникатни поволни цени за перници нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична заштита з�

DEN 2.33