• Свеж
Veratex, Inc. Supreme Sateen 500-Thread Count Solid Pemlowcases, 2pk

Veratex, Inc. Supreme Sateen 500-Thread Count Solid Pemlowcases, 2pk

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Veratex, Inc. Supreme Sateen 500-Thread Count Solid Pemlowcases, 2pk : Стандардна големина : 20 "x 30 " Големина на кралот : 20 "x 40 " 100 проценти египетски памукмахин што може да се опушти во удобност со овие луксузни, 100 проценти Египтски Памук Sateen Pemlowcases by Veratex. Оваа прекрасна колекција Supreme Sateen е достапна во броењето од 500 нишки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.