• Свеж
Оливија филијала на конецот на низата микрофибер кревет поставен поделен крал - модар патлиџан виолетова

Оливија филијала на конецот на низата микрофибер кревет поставен поделен крал - модар патлиџан виолетова

DEN 471.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики на производот : 100% луксузен 1800 броење на конец хипоалергичен микрофибер предиво од колекција на слатки домови. Сплитскиот крал вклучува : 2 вграден лист. - Оливија гранки дизајнира листови со длабоки џебови за најновите и најновите душеци од сите големини. - Оливија гранки дизајнира листови со длабоки џебови за најновите и најновите душеци од сите големини. Оваа колекција е дизајнирана да ја имитира издржливоста и удобноста на фините египетски памучни листови што чинат повеќе од три пати повеќе. 1 перница. RV кралица длабоки џебови дизајнирани да одговараат на душеците длабоко до 10". 2 перници. Близнак : Рамен лист : 66 "x 94", вграден лист : 39 "x 75", Перница кутија : 20 "x 30" Twin XL : Fless : 102 "x 66", вграден лист : 39 "x 80", перница Случај : 20 "X 30" Full : Flate Lest : 81 "x 96", вграден лист : 54 "x 75", Перница кутија : 20 "x 30" RV кратка кралица : рамен лист : 90 "x 99", поставен лист : 60 "x 75", случај на перница : 20 "x 30" кралица : рамен лист : 92 "x 102", вграден лист : 60 "x 80", случај на перница : 20 "x 30" крал : рамен лист : 102 " X 105 ", вграден лист : 78" x 80 ", Перница кутија : 20" x 40 "Сплит крал : рамен лист : 108" x 102 ", поставен лист : 80" x 39 ", Перница кутија : 20" x 40 " Кал Кинг : рамен лист : 108 "x 102", вграден лист : 72 "x 84", Перница кутија : 20 "x 40". Грижа : Машинско миење во ладна вода со слични бои . Мекиот допир е прва и најзабележителна карактеристика што обезбедува необична удобност за пријатна ноќ во кревет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сет на столб за постелнина на Nestl Beding Deep Pocket - хотел луксузен двоен четкани микрофибер листови - брчки, избледени,

Вие го десакате! Нестлејте помеѓу нашата свиленкаста мека постелнина за спиење толку возвишени, ќе се п�

DEN 479.84