• Свеж
Ултра мек пред-измиен со цврсто листови со микрофибер, мока, крал

Ултра мек пред-измиен со цврсто листови со микрофибер, мока, крал

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Украсете ја вашата соба со цврстиот лист во боја поставен за да создадете тивка атмосфера за спиење во вашиот дом. Направено од природен микрофибер пред измиен со брчки, сетот со едноставен стил на листови претставува мек и класичен изглед сличен на памук. Доаѓа во деликатна кутија за пакување, би бил исклучителен подарок за вашиот пријател. Листовите се еластични околу рабовите, така што длабок џеб од 14 "лист може да има длабок душек од 16". Тесен бод за шиење и детали за изработката Додадете дополнителна издржливост. Бидејќи комплетот на удобноста е спакуван во вакуумска кеса, препорачливо е да го закачите утешителот на сонце и да го допрете нежно за меки. Машинска миење за брза и лесна грижа. Боја : сиво сина, мока, сива, бела. Премиум ткаенина : Пред-измиен процес го прави висококвалитетниот микрофибер од 288 F повеќе дише, мека, еколошка на кожата . Дизајн на текстура : збрчкана пред-измиена микрофибер е природна текстура, допир на класа со мекост слична на пердуви го прави ова на Совршен кревет поставен за да ви обезбеди пријатна спиење . Совршено вклопување : Заштитете го вашиот душек без да жртвувате удобност. Изработено за да се вклопи во вашите густи душеци, опремениот лист со еластичен целиот пат што се шири за да се вклопи безбедно. 14 "вграден лист длабок џеб што одговара на душекот до 16" длабоко . Идеја за подароци : Доаѓа во пакување на деликатна кутија, би бил исклучителен подарок за вашите најблиски за време на домаќинството, Денот на благодарноста или Божиќ . Големина : Близнак Xlpackage Вклучи : • 1 PC рамен лист : 66 "x 102" • 1pc вграден лист : 39 "x 80"+ 14 "• 1pc перница : 20" x 30 "Големина : Full Package Вклучува : • 1pc рамен лист : 81" x 96 "• 1pc вграден лист : 54 "x 75"+ 14 "• 2pcs перници : 20" x 30 "Големина : Queen Package Вклучува : • 1pc рамен лист : 92" x 104 "• 1pc вграден лист : 60" x 80 "+ 14" • 2pcs перници : перници : 20 "x 30" Големина : King Package Вклучи : • 1pc рамен лист : 108 "x 104" • 1pc вграден лист : 78 "x 80"+ 14 "• 2pcs перници : 20" x 40 ".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Слатка домашна колекција серија за постелнина - Дополнителен мек микрофибер длабок џеб сет - виолетова, близначка

Нивната мекост, издржливост, дишење и својства за влага за влага ги прават одличен избор за оние што бар�

DEN 1.67

Конец Брои Египетски Памук 3-Парче Вграден Лист Длабок Џеб Големина Калифорнија-Кралот Боја Темносина Цврста

Пакетот Содржи 1Парче Вграден Лист, и 2Парче перница покрива само 700 Конец грофот Памук Богата Мешавина з

DEN 1.00

Слатка домашна серија за кревети за кревети - Дополнителен мек микрофибер длабок џеб сет - бледо розов, близнак

Вклучува тројно везење во хотелски стил на перници 1 перница Слатка домашна колекција, постелнини, исто

DEN 383.84