• Свеж
А. БОИ гел-како лак, Зани, 0. фл оз

А. БОИ гел-како лак, Зани, 0. фл оз

DEN 183.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Воведување Лудост Во Боја лакот за Нокти сличен На гел носи како лак, сјае како гел. Достапно во над 70 нијанси што пукаат во очите и 1 горен слој. Добијте неверојатни резултати со квалитет на салонот без проблеми СО УВ ламба. Отстранува со леснотија; користете обичен отстранувач на лак или дури и со отстранувач на лак без ацетон! Постигнете резултати со квалитет на салонот и создадете висок сјај сличен на гел во само еден чекор. Л. А. БОИ лак за Нокти сличен На ГЕЛ, Зани, 0,44 fl Oz Лесно Се Отстранува. Суровост-Бесплатно. Долготрајна формула. Чип отпорен. Различни нијанси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.