• Свеж
налепница за нокти opvise Самолеплива Силна Лепливост Живописна Боја Што Не избледува Лесно Се Нанесува Лепило За Нокти Налепница Декор Уметност За Нокти Украс Салон

налепница за нокти opvise Самолеплива Силна Лепливост Живописна Боја Што Не избледува Лесно Се Нанесува Лепило За Нокти Налепница

DEN 143.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис : како забавен и едноставен начин за украсување на ноктите, овие налепници создаваат многу светол и жив визуелен ефект, лесно привлекувајќи го вниманието на другите луѓе. Можете лесно да добиете уникатен, персонализиран и убав изглед на ноктите.Различни од другите слични производи, овие самолепливи налепници за нокти лесно може да се нанесат на вашите нокти со помош на пинцета без дополнителни залепени потребни. Налепниците се ослободени од натопување, лесно и time-saving.It конструиран е од материјал за налепници.Должината на овој производ е 10,5 см, а ширината е 8 см.Овој производ е погоден за девојки, жени, САМ, уметност за нокти и така натаму.Име на предметот : Налепница За Нокти Материјал : Налепница Карактеристики : Самолепливи, Отстранливи, Без Мирис, Долготрајни Детали За Големината : Lx W : 10,5 см x 8cm/4,13 "x 3,15" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Налепница За Нокти како забавен и едноставен начин за украсување на ноктите, овие налепници создаваат многу светол и жив визуелен ефект, лесно привлекувајќи го вниманието на другите луѓе. Можете лесно да добиете уникатен, персонализиран и убав изглед на ноктите. Различни од другите слични производи, овие самолепливи налепници за нокти лесно може да се нанесат на вашите нокти со помош на пинцета без дополнителни залепени потребни. Налепниците се ослободени од натопување, лесно и заштеда на време. Изграден е од материјал за налепници. Должината на овој производ е 10,5 см, а ширината е 8 см. Овој производ е погоден за девојки, жени, САМ, уметност за нокти и така натаму.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Исечете го комплетот за торбичка за педикир со датотека за нозе, стапчиња за педикир и сепаратори на пети

Повеќе од 70 години, TRIM обезбедува алатки за лична нега со квалитет и вредност со фокусот на подобрување �

DEN 2.67