• Свеж
Чудо нација момчиња со долг ракав дете тешка маица, големини 4- & хаски

Чудо нација момчиња со долг ракав дете тешка маица, големини 4- & хаски

DEN 224.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Секојдневно основно, чудо со долги ракави на нација е подготвена да го преземе денот. Поставете го под фланел за стил на ден или тој може да го носи соло со фармерки за безвременска, не може да се промаши облека. Исклучиво на и. Екипаж. Долги ракави. Докажано дете тешко : направено во памук за дишење за целодневна удобност . 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Долга ракав Кид тешка маица за момчиња од Wonder Nation.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.