• Свеж
Трансформери момчиња Optimus Prime кратки ракави, големини 4-18

Трансформери момчиња Optimus Prime кратки ракави, големини 4-18

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Autobots, трансформирајте и превртете! Тој ќе сака да го потресе овој прекрасен Трансформер. Оваа класична графичка графичка екипа на екипажот е минерал измиен за меко, живеење во чувство, правејќи го овој дополнителен пријатна маичка одлична за да се забавува дома или да си игра со пријателите. Стил со своите омилени фармерки и патики и тој е подготвен да оди! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : минерал измиен; Печатење на боја на вратоврска со графичко печатење од предната страна. © Хасбро, сите права се задржани. Трансформатори Оптимус Премиер Графички мета за момчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пет ноќи на Фредис Момци за кратки ракави за безбедност на графички графички мачки, 2-пакувања, големини XS-2XL

Останете будни и подготвени за скокови со овие пет ноќи во графичките маички на Фреди! Овие маици се соб�

DEN 479.84